tablica ogłoszeń - granty, stypendia, rezydencje

powrót »

2009-06-20 11:54:36
Konkurs "make me!"
Już po raz drugi Łódź Art Center we współpracy z Narodowym Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie &bdquomake me!”.

Konkurs jest przeznaczony dla młodych projektantów w wieku od 20 do 30 lat i tak naprawdę jest to jedyny wymóg postawiony przez organizatorów. Szukamy młodych talentów ze świeżym spojrzeniem na design, których projekty zadziwią jury, w którego składzie zasiądą przedstawiciele organizatorów oraz ludzie ze świata polskiego wzornictwa.

Z nadesłanych projektów jury wybierze te, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej w trakcie trwania Trzeciego Międzynarodowego Festiwalu Designu Łódź Design w Łodzi już w październiku 2009 roku. Prace zaprezentowane podczas wystawy zostaną zamieszczone w katalogu Festiwalu Designu. Jury także przyzna nagrodę w wysokości 20 000 złotych najlepszemu projektantowi.

Zgłoszenia można przesyłać do 21 sierpnia 2009 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu <newsletter.lodzartcenter.com/lists/lt.php?id=KUoABgIEBwYfCAgFGFEHD1E%3D> . Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia się można pobrać tutaj <newsletter.lodzartcenter.com/lists/lt.php?id=KUoABgIEBwcfCAgFGFEHD1E%3D> .
PL EN
powered by Blueprint